طراحی لباس سازمانی

طراحی لباس سازمانی

طراحی لباس سازمانی

همانطور که می دانیم طراحی لباس سازمانی نقش بسیار موثری در پایداری و سود دهی و شناخته تر شدن هر سازمانی دارد ویکی از مهمترین اتفاقاتی که در برند سازی نقش به سزایی دارد شکل گیری تصویر سازمان در ذهن مخاطب و کسانی ست که به هر شکل با سازمان یا برند مربوطه مرتبط هستند .

 به همین خاطر پوشش اعضای هر سازمان نقش بسیار زیادی در شکل گیری هویت بصری آن در ذهن مخاطب دارد .طراحی لباس سازمانی باید منطبق برالمان ها وشعار ها و نوع فعالیت آن و برگرفته از هویت برند آن سازمان باشد. پس نیاز است برای افرادسازمان یک مجموعه قوی، طراحی منطبق با نیاز های همان برند انجام پذیرد.در رادیوم این اتفاق با استفاده ازدقت در انتخاب رنگ ، فرم ، الگو سازی و طراحی لباس توانسته است در بهره وری کارکرد منابع انسانی و همچنین حس خلاقیت و میزان رضایت مشتریدر کار بسیار موثر باشد .

 تک تک افراد سازمان دارای یک کد رهگیری در مجموعه رادیوم خواهند بود که می توانند با ارسال این کد از سیر تکاملی لباس خود به صورت آنلاین مطلع شده و پس از دریافت لباس نیز بوسیله همان کد از طریق سیستم پیامکی مجموعه مارا در جریان قرار دهند تا در صورت بروز هر گونه مشکل یا نیاز به اصلاح، در سریع ترین زمان ممکن نسبت بر طرف کردن آنها اقدام شود.

طراحی لباس سازمانی
طراحی لباس سازمانی
طراحی لباس سازمانی

گالری نمونه کارهای لباس سازمانی رادیوم

باشگاه رادیوم مفتخر است  با یاری  خداوند  متعال  و همراهی  مشتریان گرامی

ضمن انجام خدمات تخصصی در حوزه تبلیغات،

به واسطه همراهی اساتید صنعت مد و پوشاک، در زمینه  تولید  انواع

البسه بیمارستانی  و اطاق عمل انواع لباس کار صنعتی و خدماتی

فرم  اداری  و کت  و شلوار

انواع  لباس  فرم مدارس، فرم ادارات و شرکت ها . . . .

نیز فعالیت حرفه ای داشته و سهمی در ارتقاء تولید ملی داشته است.

[gravityform id="1" title="false" description="false" ajax="true" tabindex="49" field_values="check=First Choice,Second Choice"]
×

Powered by WhatsApp Chat

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنیم؟