• عکاسی و فیلمبرداری صنعتی

  عکاسی صنعتی

 • عکاسی و فیلمبرداری صنعتی

  هد شات های حرفه ای

 • عکاسی و فیلمبرداری صنعتی

  عکاسی معماری

 • عکاسی و فیلمبرداری صنعتی

  عکاسی در محل

عکاسی  و فیلمبرداری صنعتی و شرکتی مستلزم ثبت حرفه ای انواع مختلفی از تصاویر عکاسی و ویدیوها است. این شاخه ها می توانند بسیار پیچیده باشند و برای داشتن یک تیراندازی موفق به مهارت و تجربه تخصصی نیاز دارند. عکاسی نورنبرگ سال هاست که تصاویر زیبایی را برای انواع مکان های صنعتی، تولیدی و کشاورزی خلق می کند.

عکاسی وفیلم برداری صنعتی چیست؟

اگر شرکت شما در صنعتی مانند تولید، فناوری، انرژی یا ساخت‌وساز فعالیت می‌کند، داشتن عکس‌های باکیفیتی که توجه مخاطبان شما را به خود جلب می‌کند و تاثیری ماندگار بر جای می‌گذارد بسیار مهم است. اگر از تصاویر با رزولوشن پایین استفاده کنید یا به شدت به عکاسی استوکی که به طور خاص برای شما ایجاد نشده است، تکیه کنید، کمپین های بازاریابی شما شکست خواهند خورد و آماتور به نظر می رسند.

در این جا قصد داریم 4 نوع عکاسی حرفه ای را بررسی کنیم که کیفیت وثیقه بازاریابی شما را بهبود می بخشد.

به یک عکاس / فیلمبردار مجرب نیاز دارید؟

1. عکاسی محصول صنعتی

عکاسی و فیلمبرداری صنعتی محصول با کیفیت یکی از مهمترین دارایی‌هایی است که کسب و کار شما می‌تواند روی آن سرمایه‌گذاری کند. چه قطعات کوچک بسازید و چه سیستم‌های پیچیده بزرگ، می‌خواهید عکس‌هایی به خوبی محصول نهایی شما به نظر برسند.

مشتریان بالقوه از طریق رسانه های مختلف، از جمله آنلاین، چاپی، در نمایشگاه های تجاری و بروشورها و کاتالوگ ها تحقیق می کنند. آنها به سمت شرکت هایی کشیده می شوند که محصولاتشان را بدون توجه به اینکه در چه رسانه ای تولید می شوند، خوب جلوه می دهند.

عکاسی و فیلم برداری صنعتی

اگر می خواهید کسب و کار شما شیک به نظر برسد، عکاسی وفیلم برداری صنعتی حرفه ای شما باید درجه یک باشند. تصاویر کارمندان باید حرفه ای و مطابق با تصویر برند شما باشد. اگر کارمندان شما در یک کنفرانس صحبت کنند، کاغذ سفید بنویسند، بیوگرافی در وب سایت شما داشته باشند یا در لینکدین شرکت کنند، می توان از عکس های هد شات برای عکس های نمایه استفاده کرد. تصاویر تعطیلات با برش ضعیف فقط آن را قطع نمی کنند.

حتی اگر کاری که انجام می دهید در محیط اداری نباشد، پرتره های تجاری با کیفیت برای برجسته کردن نگرش و مهارت های شرکت شما مهم هستند. تصاویر ارسال شده در محل کار شما برای مشتریان شما جالب است و به آنها تصویر بهتری از کاری که انجام می دهید می دهد.

عکاسی و فیلم برداری صنعتی

3. عکاسی معماری

و ساختمان خود را فراموش نکنید! تصوری که مردم از شرکت شما دارند تا حد زیادی تحت تأثیر عکاسی از مکان شما است. عکاسی معماری ما از نماهای بیرونی از تاسیسات تولیدی گرفته تا اتاق های تمیز تا مناطق تولید و انبارهای ذخیره سازی را شامل می شود.

4. عکاسی در محل

در نهایت، عکاسی در محل به مشتریان شما اجازه می دهد نگاهی اجمالی به نحوه عملکرد شما داشته باشند. مشتریان دوست دارند کارمندان شما را در حال عمل ببینند. این به آن‌ها آرامش می‌دهد تا ببینند چگونه کار را انجام می‌دهید و به کار، محصولات یا خدمات خود و در نهایت مشتریانتان اهمیت می‌دهید.

یکی دیگر از مزایای عکاسی در محل این است که زمان خرابی را از بین می برد. ما به شما می آییم و از حاشیه عکس می گیریم تا خدمه شما بتوانند به کار خود ادامه دهند.

[gravityform id="1" title="false" description="false" ajax="true" tabindex="49" field_values="check=First Choice,Second Choice"]
×

Powered by WhatsApp Chat

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنیم؟