مشاوره

Business consulting

مشاوره کسب و کار

مشاوره عبارت است از؛ کمک به شناخت نقاط ضعف و قوت فردی و سازمانی، ارائه راهکار در جهت رشد و افزایش سطح رضایتمندی مشتری، کسب سود بیشتر و نهایتا رسیدن به اهداف سازمانی.

توجه و نگرش درست به اهمیت بازاریابی و فروش در بنگاه های اقتصادی، کلید موفقیت بیزینس ها در صنایع مختلف است. رقابت شدید، سرعت تغییرات در بازارها و روندهای پیش بینی نشده ی اقتصادی باعث شده تا اهمیت توجه به بازاریابی و فروش نسبت به چند سال گذشته دو چندان گردد. لذا لزوم برنامه ریزی منظم، رعایت اصول بازاریابی و فروش، چابکی در تدوین استراتژی های آن و رسیدن به مزیت رقابتی پایدار، از عوامل حیاتی حفظ جایگاه و رشد کسب و کارها در دنیای امروز است.

در زمینه برندینگ نیز تیم مشاوران رادیوم علاوه بر ارائه برنامه و استراتژی، در اجرای صفر تا صد خلق برند در کنار شما است.

از مهم ترین اهداف برندینگ می توان به ایجاد تمایز بین محصول شما با رقبا و ماندگاری برند در ذهن مخاطب اشاره کرد.

Business consulting

چرا مشاوره کسب و کار؟

با انجام ی سرچ ساده متوجه می شویم که شرکت های بزرگی همچون نوکیا به خاطر یک مشاوره بد که حاضر نشد باسیستم عامل های روز دنیا از جمله اندروید کار کنه و روی سیستم عامل خودش تاکید داشت و با اینکه دو الی سه سالی می شود که با سیستم عامل اندرویدی برگشته اما بازهم  از لیست رقبای خود کنار رفته است،حالا چرا ما نوکیا رو مثال می زنیم چون همه ما با اون خاطره داریم، داشتن ی مشاوره خوب در کسب وکارتون یک هزینه برای شما نیست بلکه یک سرمایه گذاری می تواند باشد، مشاوره خوب اصلا تعریف و تمجید نیست، مشاوره خوب باید در مقابل شما بی ایستد ایرادات شما را بگوید و جایی که شما ایستاده اید را به شما بگوید و مارکت وبازار را بسنجد، به هدفی که می خواهید برسید ببینید چقدر هدف واقعه گرایانه ای است و چه میزان احتمال رسیدن به آن می باشد.

 با توجه به متغیر بودن شرایط محیطی و تورم روز افزون؛ نیاز به تصمیم گیری سریع در سازمان ها مشهود است. افرادی بوده اند که با یک تصمیم سریع و به هنگام توانسته اند در مسیر اهداف خود قرار بگیرند و کسب و کار خود را بهبود بخشند.

بسیاری از صاحبان کسب و کار به تبلیغات به چشم هزینه نگاه می کنند، برای همین همواره از رقبای خود و از بازار رقابت عقب می مانند. بر اساس اصول مارکتینگ، سالیانه هر بنگاه اقتصادی بسته به حوزه کاری خود می بایست 15 درصد از درآمد خود را صرف تبلیغات برند و محصول خود نماید تا بتواند درآمد خود را دو یا چند برابر کند.بسیاری از برندهای مطرح دنیا همچون کوکاکولا، مکدونالد، سونی و… تبلیغات را ابزاری برای ماندگاری در ذهن مخاطب می دانند؛ مشتری ها تبلیغات شما را دنبال می کنند و شما را بر مبنای تبلغات خودتان ارزیابی می کنند.تیم مشاوره رادیوم در راستای اهداف تبلیغاتی شما، در برنامه ریزی و اجرای تبلیغات آنلاین، محیطی و محتوایی همراه شما است.

هستند آدم هایی که از شغل خود لدت نمی برند و ایده ای برای شروع کسب و کار مورد علاقه خود ندارند. اینجا است که یک مشاور خوب می تواند به ذهن شما جهت دهد و به شما کمک کند تا کسب و کار خود را بیابید و در راه اندازی آن همراه شما باشد.

[gravityform id="1" title="false" description="false" ajax="true" tabindex="49" field_values="check=First Choice,Second Choice"]
×

Powered by WhatsApp Chat

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنیم؟