درباره ما

مدل لباس پاییزی
هدف باشگاه رادیوم ارائه محتوای با کیفیت ،طراحی و مدیریت پلتفرمهای محتوا فضای مجازی (اینستاگرام و وب سایت و..) تبلیغات هدفمند و در نهایت نشاندن لبخند برلبان شما صاحبان برند و کسب وکار می باشد.
طراحی و اجرای دکور داخلی وتخصصی
استالیست

تماس با ما

رادیوم چیست ؟

 

رادیوم ریشه ای یونانی به معنای “رز” دارد، فلزی فوق کمیاب است بسیار سخت و محکم بوده و در برابر خوردگی و مواد شیمیایی مقاومت فوق العاده ای دارد. همچنین دارای نقطه ذوب بسیار بالایی است (۲۰۰۰ درجه سانتی گراد) که آن را در برابر حرارت های بسیار زیاد آسیب ناپذیر می سازد.
طلای سفید معمولا از آلیاژ طلای زرد و نیکل ساخته می شود. پوست بعضی از افراد به نیکل، آلرژی و حساسیت نشان می دهد از این رو آبکاری جواهرات طلای سفید با رودیوم، علاوه بر جلا بخشیدن به جواهرات باعث می شود تا لایه رودیوم آبکاری شده همچون یک محافظ عمل کند و پوست افراد با نیکل تماس نگیرد و در نتیجه از بروز آلرژی و حساسیت جلوگیری شود. از این ویژگی رادیوم در تولید پوشاک و البسه فاخر نیز استفاده می شود.

برخی از دستاوردهای باشگاه

دریافت و پرداخت امن

تضمین امنیت تیم تولید محتوا

رفع نگرانی کارفرما در خصوص کیفیت کار، آزاد شدن مبلغ پروژه بعد از تایید کارفرما

تبلیغات هدفمند در جهت افزایش فروش

مشاوره تخصصی بازاریابی و فروش در حوزه کسب و کارهای پوشاک و بیوتی

آموزش های داخلی و بین المللی

تبلیغات محیطی استراتژیک در سطح شهر (بیلبورد، استرابورد و ...)

برگزاری ایونت های تخصصی در ایران و خارج از کشور

طراحی هویت بصری برند، ارائه برنامه استراتژیک کانال های ارتباطی، چاپ برند بوک

حرف آخر

از دیدگاه باشگاه رادیوم مزیت رقابتی یک برند می تواند محتوای جذابی باشد که به واسطه آن تبلیغات اثر بخش رابه دنبال داشته باشد.ما با استفاده ازتیم تخصصی رادیوم و با تکیه بر هویت بصری برند و استفاده از نیروه های متخصص تولید محتوا این تمایز رابرای شما صاحبین محترم برند ایجاد خواهیم کرد

صاحب کسب وکار هستید

شما هم اگر می خواهید متفاوت باشید هم اکنون پروژه خود را ثبت  کنید

ما مراقب برند شما هستیم

[gravityform id="1" title="false" description="false" ajax="true" tabindex="49" field_values="check=First Choice,Second Choice"]
×

Powered by WhatsApp Chat

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنیم؟