در ابتدا معنی آن را بررسی می کنیم، واژه ی میکاپ که به انگلیسی بصورت Make Up نوشته می شود، به معنای آرایش صورت است که در تعریف تخصصی با آرایش متفاوت است زیرا آرایش به معنای استفاده از مواد آرایشی به صورتی است که تغییر قابل توجه در ظاهر خانم ها مشاهده می شود اما میکاپ به استفاده از مواد آرایشی برای زیباتر کردن و جلوه دادن زیبایی های چهره ی خانم هایی است که تمایل ندارند تغییر چندانی در ویژگی های اصلی صورت آنها انجام شود.
واژه آرتیست که به انگلیسی به صورت artist نوشته می شود، به معنای هنرمند است.
پس میکاپ آرتیست در انگلیسی به صورت make up artist نوشته می شود و به معنای هنرمندِ آرایشگر می باشد که کار آرایش و گریم بانوان را انجام می دهد.میکاپ آرتیست، هنرمند آرایشگری است که کار گریم و آرایش بانوان را انجام می دهد. یک میکاپ آرتیست واقعی، هنرمندانه با مواد آرایشی کار می کند و سعی میکند بعد از شناخت صورت افراد، زیبایی های درونی هر چهره را شناسایی کند. او می داند که هر چهره، آرایش خاص و منحصر به خود را می طلبد. چنین فردی با معجزه ی رنگ ها آشناست. قرینه سازی را می داند. به تاثیر هارمونی رنگ ها و سازگاری آن با پوست صورت به خوبی آگاه است.
میکاپ آرتیست ها امروزه طرفداران بسیاری دارند. بسیاری از عروس خانم ها در روز جشن عروسی شان به دنبال تغییرات فاحش نمی روند. آن ها می خواهند چهره ی طبیعی شان را زیباتر نمایش دهند. برای همین کار میکاپ آرتیست مهم و اثر گذار تلقی می شود و در تمام بخش های فشن و بیوتی و کلا تولید محتوا رد پای آنها دیده می شود.

[gravityform id="1" title="false" description="false" ajax="true" tabindex="49" field_values="check=First Choice,Second Choice"]
×

Powered by WhatsApp Chat

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنیم؟