رادیوم اولین باشگاه در
عکاسی,مدلینگ,تولید محتوا

رادیوم اولین باشگاه مد در ایران

اگر به دنبال محتوای منحصر بفرد برای محصول یا خدماتتان هستید رادیوم در کنار شماست.

در این پلتفرم به دو صورت می‌ توانید پروژه های خود را ثبت نمایید، اگر طرح و ایده ای برای تولید محتوا دارید و صرفا نیاز به عکاس، مدل، ویدئوگرافر و لوکیشن دارید رادیوم بهترین ها را به شما پیشنهاد می دهد.

اما اگر به صورت کامل به رادیوم اختیار می دهید محتوای شما را طراحی و کارگردانی کند با انتخاب بهترین عوامل، پکیج های ویژه ای را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

RHODIUM FASHION

هم اکنون پروژه خود را ثبت کرده و محتوای استاندارد و با کیفیت را از رادیوم بخواهید.

تجربه کاربری عالی
با اهداف
و احساسات قوی

rhodiumfashion

پروژه های ما

چرا ما

طراحی شگفت انگیز در قرن 21

جدید ترین تکنولوژی ها

در رادیوم با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها در حوزه عکاسی و ویدیوگرافی محتوا جذاب برای شما خواهیم ساخت که بتوانید در بازار پوشاک و بیوتی مزیتی رقابتی جذابی نسبت به رقبا داشته باشید و فروش فوق العاده ای را تجربه کنید.

ارتباط جهانی

رادیوم با افتخار اعلام می کند به رغم تمامی محدودیت ها توانسته است ارتباط های خوبی با کالج های فشن معتبر اروپایی برقرار کرده و با حمایت از طراحان برجسته داخلی راه را برای معرفی استعداد های خلاق ایرانی در عرصه جهانی هموار نماید.

مشاوره تخصصی

رادیوم با استفاده از برترین اساتید تبلیغات و فروش به کسب وکار شما کمک می کند تا در کوتاهترین زمان ممکن بیشترین بازدهی را داشته باشید و فروش خوبی را تجربه کنید

توجه به جزئیات

تیم های حرفه ی تولید محتوا در رادیوم با دقت بسیار بالا و توجه به جزئیات تا پایان پروژه و پس از آن همراه با مشتریان عزیز خواهند بود و در قبال محتواهای ارائه شده مسئولیت خود را به بهترین نحو انجام می دهند.

قیمت رقابتی

رادیوم با درک فضای کسب و کار و با هدف حمایت از فعالین عرصه مد و پوشاک تلاش می کند ضمن ارائه خدمات با کیفیت از نظر هزینه نیز همراه مشتریان عزیز قدم برداشته و درپایان آرامش و لبخند را به آن ها هدیه کند.

ما عاشق
کار تیمی هستیم

[gravityform id="1" title="false" description="false" ajax="true" tabindex="49" field_values="check=First Choice,Second Choice"]
×

Powered by WhatsApp Chat

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنیم؟