شودوگرام اولین سوپر مدل دیجیتالی در جهان

باشگاه رادیوم

فهرست مطالب

همچنین شودو با پوشیدن یکی از تیشرت های برند …………. در صفحه اینستا گرامی این کمپانی ظاهرشد و توجه همگان رو به خودش جلب کرد.

Jyung Gram, Imma Gram, Bermudaisbae مدل های دیجیتالی دیگری هستند که بعد از شودو روی صحنه آمده اند. به گفته کامرون آماده شدن هر عکس دیجیتالی چندین روز طول میکشه. در ابتدا تصویر مدل ها اسکن میشه، سپس طراحی صحنه و عکسبرداری از آن ها به صورت سه بعدی با استفاده از برنامه های ………. و ……….. انجام میشه.

اگرچه شودو به عنوان یکی از نمونه های بارز مدل های دیجیتالی با اندامی لاغر و قدی بلند به شمار میره، کامرون مدل سیاه پوست پلاس سایز دیگری به نام Brenn رو به پروژه ودش اضافه کرده تا نشون بده مدل های دیجیتالی فقط مخصوص مدل های با اندام ایده آل و متناسب نیست.

البته کامرون با یکسری مخالفت ها و انتقادات هم مواجه شد. اینکه امکان داره با 

جایگزین شدن مدل های مجازی به جای مدل های واقعی، آن ها کارشون رو از دست بدهند چرا که کمپانی ………….. با ایده از این تکنولوژی، مدل های واقعی را به صورت سه بعدی اسکن کرده و از آن ها نمونه درست می کند و درنهایت از این نمونه ها مانکن درست کرده، سپس لباس تن مانکن ها می کنند و برای کاتالوگ های آنلاین عکسبرداری میکنند.

البته کامرون با یکسری مخالفت ها و انتقادات هم مواجه شد. اینکه امکان داره با 

برای کار با مدل های حقیقی متغیرهای زیادی باید در نظر گرفته شوند. احتمال دیرکردن، جاماندن از پرواز، خستگی، درست کردن موها و آرایش صورت، قراردادنویسی و مجوزها، زمان و هزینه عکسبرداری و ….. درحالیکه مدل های دیجیتالی به هیچکدام از این موارد نیازی ندارند.

اما حضور مدل های دیجیتالی ضرورتاً به معنی پایان یافتن دنیای مدل های واقعی نیست زیرا مدل های حقیقی در آینده میتوانند یک همتای سه بعدی داشته و بدون انجام کار فیزیکی درآمد داشته باشند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[gravityform id="1" title="false" description="false" ajax="true" tabindex="49" field_values="check=First Choice,Second Choice"]
×

Powered by WhatsApp Chat

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنیم؟